РОБОТА МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Починаючи з вересня 2021 р. була продовжена робота методичного об’єднання.

Робота з педагогічними працівниками дошкільного закладу була спрямована на спонукання їх діяти, шукати, творити, пізнавати, відкривати.

Науково-методичне зростання педагогічної майстерності педагогів забезпечили такі форми методичної роботи:

· Система навчання елементам самоаналізу;

· Практикуми;

· Практичні заняття; колективні перегляди занять;

· Семінари;

· Диспути;

· Презентація ігрового матеріалу;

· Консультативний пункт;

· Ділові та рольові ігри;

· Дні відкритих дверей;

· Робота в парах;

· Вікторини.

Протягом року функціонувала творча група вихователів ДНЗ з питань якісного впровадження у роботу педагогів програми розвитку «Впевнений старт». При методичному кабінеті було організовано та проведено педагогічні посиденьки, де педагоги знайомилися з новими педагогічними технологіями, картотекою ППД, системою роботи педагогів-новаторів.

Кількісно-якісний аналіз науко-методичних заходів свідчить про те, що вони носять науковий і пізнавальний характер, сприяють підвищенню професійної компетентності педагогів, покращенню якості освітнього процесу та оволодінню різноманітними методами роботи.

Перевірки, які були проведені протягом минулого року показали, що в дошкільному навчальному закладі для здійснення навчально-виховного процесу створена необхідна матеріальна база: спортивна зала укомплектована всім необхідним обладнанням. В групах облаштовані спортивні куточки, атрибути до ранкової гімнастики і рухливих ігр. Кожна вікова група облаштована відповідно до педагогічних, естетичних, санітарно-гігієнічних вимог. Меблі підібрані відповідно до зросту дітей. Кожна дитина має свою шафу, стіл, стільчик, ліжко. В кожній групі створені куточки, які відповідають вимогам дошкільної дидактики (доступність, наочність, послідовність, повторності, поступового зростання труднощів) та направлені на розвиток всебічно розвиненої особистості. Оформлені ігрові осередки, куточки природи, народознавства, охорони життя і здоров’я дітей, правового, валеолгічного виховання. Також розташовані куточки для батьків, де міститься інформація та досягнення дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 158

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.