РОБОТА З ДІТЬМИ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ

Особливої уваги потребують діти п’ятирічного віку, що з різних причин не відвідують дошкільний заклад за минулий навчальний рік у закладі створено банк даних п’ятирічних дітей мікрорайону і визначено форму здобуття ними дошкільної освіти.

Організовано соціально-педагогічний патронат;

Створено банк даних дітей, що з тих чи інших причин не можуть відвідувати дошкільний заклад;

З метою визначення конкретних заходів щодо підготовки дітей до школи, які не відвідують дошкільний заклад, нами було розроблено анкети для батьків п’ятирічок, з яких ми робили висновки про те, що цікавить батьків, які послуги їх влаштовують, яка інформація їм потрібна;

За результатами анкетування, бесід, відвідин батьків визначили тематику консультацій та бесід;

Для батьків було оформлено інформаційний стенд, де було зосереджено інформацію про роботу дошкільного закладу щодо підготовки дітей до навчання у школі.

Педагогічний колектив проводив систематичну роз’яснювальну роботу серед батьків дошкільників та систематично проводив аналіз причини невідвідування дітьми закладу. Неодноразово вихователі залучали дітей та батьків до масових заходів: дитячих фестивалів, конкурсів, виставок, Днів відкритих дверей.

Протягом минулого навчального року батькам було запропоновано відвідувати батьківські збори, де виступали завідувач ДНЗ, директор гімназії, вчителі початкових класів, вихователі.

Кiлькiсть переглядiв: 114

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.