КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ НА ТЕМУ: «ДИТЯЧА КІМНАТА - МАЛЕНЬКИЙ СВІТ ВАШОГО МАЛЮКА»

Щасливе дитинство асоціюється у людини з незабутніми яскравими враженнями та спогадами, з люблячими батьками- сильним і добрим татусем та лагідною і ніжною мамою. Без матері дитина в перші роки свого життя не може обійтися , тому приблизно до трьох років дитячий куточок повинен знаходитися у спальні батьків.

Коли дитина вступає у середній дошкільний вік (приблизно з трьох років), для малюка настає важлива пора, і час залишити батьківську спальню та перейти до власної дитячої кімнати. Батькам необхідно обов’язково подбати про це.

Повноцінне дитинство- це своя територія, куди ніхто не повинен вриватися без дозволу і з вимогами «негайно прибрати весь цей мотлох». А весь цей мотлох виключно цінний і лежить саме в тому порядку, який дитині подобається.

Отже, дитинству необхідне місце для особистого щастя. А вам належить зайнятися облаштуванням цього місця. Без активного та вмілого втручання батьків воно- лише передумова для дитячих справ.

Дошкільнятам , окрім спального місця, потрібен столик із стільчиком. Він слугує для малювання та ігр, що потребує зосередженості, наприклад, збирання дитячого конструктора. Можливий столик з ящиками для олівційв, фарб. Потрібна також невисока поличка для іграшок та книг. Внизу цієї полички можна облаштувати висувний ящик для іграшок, які не ламаються та для зберігання різних знахідок.

Дуже корисні набори дитячих меблів, ті, до складу яких входять різні за призначенням предмети (шафочки, ємності для іграшок, сидіння), які можна зібрати у різноманітних сполученнях. Наявність такого вибору дозволяє час від часу без особових зусиль змінювати інтер’єр дитячої залежно від зміни інтересів та захоплень дитини, а процес зборки таких меблів нагадує гру в конструктор і сам по собі захопливий та вносить елемент цікавої гри в роботу з облаштуванням кімнати.

Усе, чим користується дитина, має відповідати її зросту та віку, щоб вона без сторонньої допомоги могла сісти на стілець, дістати іграшку, зняти і повісити свій рушничок, одяг. Проте, лампу, вимикач потрібно розміщати так, щоб малюк, який ще не навчився користуватися цими предметами , не міг їх дістати.

Пам’ятайте, що дитяча кімната – це рівнозначна частина вашої кімнати чи будинку, яка надає малюкові право бути, коли він захоче, на своїй території.

Кiлькiсть переглядiв: 237

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.